Вази і кашпо

Вази з керамічного граніту виробляються за новітньою технологією, спеціально розробленою висококваліфікованими інженерами і дизайнерами.

Вази з керамічного граніту стануть ексклюзивним і сучасним доповненням будь-якого інтер'єру і екстер'єру, будь то офіс, готель, торговий центр або затишний будинок.

Різноманіття форм, колірних рішень і фактур дозволяє підібрати вазу для будь-якого приміщення, фасаду будівлі, тераси, ділянки з ландшафтним дизайном.

Вибір ваз з керамограніту в якості елемента дизайну, додасть спокою, надійності і індивідуальності, як інтер'єру, так і екстер'єру будь-якої будівлі.

Детальніше

СХОДИ ТА ПЛІНТУСИ

Сходи та плінтуси з керамічного граніту виробляються за новітньою технологією, розробленою італійськими інженерами і дизайнерами.

Виробництво наших сходинок відрізняється:

- СУЧАCНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ ТА ВИСОКОЮ ЯКІСТЮ

Використання сучасних технологій і матеріалів забезпечують високу якість виробів, що дозволяє скласти гідну конкуренцію cходинкам із штучних і натуральних матеріалів. Різноманітність фактури і кольору задовільнять фантазії найвибагливішого замовника.

- Будь-якими варіаціями форматів і товщини сходин

Сходи виготовляються з керамограніта товщиною від 10 до 20 мм. Розміри сходинок обмежуються виключно вихідними розмірами плитки. Стандартна ширина сходини 300-345 мм, стандартна довжина сходини - 150, 300, 600, 900 мм.

- ВИКОРИСТАННЯМ ІННОВАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Завдяки особливо міцному комбінованому інноваційному композиту забезпечуються високі експлуатаційні властивості виробу при його використанні в будь-яких умовах, включаючи і екстремальні погодні умови.

Детальніше

Чому керамічний граніт?

Вироби з керамічного граніту мають ряд основних властивостей, які вигідно відрізняють їх від виробів з натурального каменю.

Нескінченні варіанти кольорів і фактур від натурального каменю і дерева до металу і тканини. Сучасні технології дозволяють наносити на поверхню плитки практично будь-який малюнок.

  • СТІЙКІСТЬ ДО ПЕРЕПАДУ ТЕМПЕРАТУР. Залишається неушкодженим навіть при температурі нижче -30. При перепадах температури глазур не розтріскується.
  • СТІЙКІСТЬ ДО ВИНИКНЕННЮ ПЛЯМ, ЛЕГКІСТЬ В ПРИБИРАННЯ І ОБСЛУГОВУВАННІ. Керамограніт дуже стійкий до впливу плямоутворюючх речовин, і його можна легко відмити.
  • ЗНОСОСТІЙКІСТЬ. Керамограніт має IV клас зносостійкості. Дана група призначена для приміщень з високою інтенсивністю руху, схильних до більшого забруднення.
  • НИЗЬКЕ ВОДОПОГИНАННЯ. Низький показник водопоглинання (<0.05%) забезпечує керамограніту Високий ступінь морозостійкості, стійкості до стирання і перепаду температур. Вироби можна сміливо використовувати для зовнішніх робіт.
  • ТВЕРДІСТЬ ГЛАЗУРІ ЗА ШКАЛОЮ MOHS. Керамограніт має високу твердість (8-9 балів за шкалою MOHS) і високими експлуатаційними характеристиками, що дозволяє застосовувати його в самих жорстких умовах.