Вази з керамічного граніту виробляються за новітньою технологією, спеціально розробленою висококваліфікованими інженерами і дизайнерами.

Вази з керамічного граніту стануть ексклюзивним і сучасним доповненням будь-якого інтер'єру і екстер'єру, будь то офіс, готель, торговий центр або затишний будинок.

Різноманіття форм, колірних рішень і фактур дозволяє підібрати вазу для будь-якого приміщення, фасаду будівлі, тераси, ділянки з ландшафтним дизайном.

Вибір ваз з керамограніту в якості елемента дизайну, додасть спокою, надійності і індивідуальності, як інтер'єру, так і екстер'єру будь-якої будівлі.

Виконані в лаконічному стилі модерн, вази з керамограніту гармонійно впишуться в стриманий і офіційний стиль офісних приміщень.

Кашпо і вази з керамограніту стануть чудовою стилізованою огорожею для літніх ресторанів і кафе.

При створенні ландшафтного дизайну за допомогою різних композицій декоративних ваз, Ви додасте естетичне і стильове значення присадибної території, саду та окремих куточків.

Відмінно підійде стиль цього виробу і до змішаної стилістики оформлення, як інтер'єру, так і екстер'єру.

Природні матеріали, натуральні відтінки ваз з керамограніту створюють дивовижну, чарівну картину гармонійно створеного простору.

Поряд з довговічністю і практичністю ваз з керамограніту, беззаперечною перевагою є їх естетичні властивості.

Завдяки своїй універсальності і практичності, ці вази є ідеальним елементом для оформлення будь-якого простору - від величезних офісних і готельних центрів до заміських особняків, ресторанів і кафе.

СУЧАCНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ВИСОКА ЯКІСТЬ

Використання сучасних технологій і матеріалів забезпечують високу якість виробів, що дозволяє скласти гідну конкуренцію вазонам і кашпо зі штучних і натуральних матеріалів. Різноманітність фактури і кольору задовільнять фантазії найвибагливішого замовника.

БУДЬ-ЯКІ ВАРІАЦІЇ ФОРМ І КОЛЬОРІВ

Вази виготовляються з керамограніту товщиною 10 і 20 мм. Розміри ваз обмежуються виключно вихідними розмірами плитки.

ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Завдяки особливо міцному комбінованого інноваційному композиту забезпечуються високі експлуатаційні властивості виробу при його використанні в будь-яких умовах, включаючи і екстремальні погодні умови.

Переваги керамічних ваз
- Великий вибір кольорів і фактур
- Сучасний дизайн
- Висока міцність, довговічність
- Стійкість до вологи, забруднень, впливу кислот і лугів в т. ч. побутової хімії
- Простота догляду
- Атмосферна стійкість, стійкість до вицвітання
- Гармонійне поєднання з будь-яким інтер'єром та екстер'єром

Широкий асортимент, високі експлуатаційні та естетичні якості забезпечуються високою точністю і якістю виконання і, безумовно, високими характеристиками міцності керамічного граніту.

Виробництво ваз здійснюється на високоточному італійському обладнанні і за технологіями провідних будівельно-інженерних компаній. Завдяки новим технологіям і високій кваліфікації персоналу надміцна плитка з керамічного граніту перетворюється на ідеальну вазу сучасного дизайну, виконану з філігранною точністю.

Продукція виготовляється в контрольованих умовах, встановлених Системою Менеджменту Якості, що функціонує відповідно до вимог ISO 9001: 2015 і сертифікованої BV Certification.

ВАРІАЦІЇ

Різні структури, кольорові рішення та формати дозволяють реалізувати будь-які Ваші проекти. За погодженням із Замовником дозволяється виготовляти вази з розмірами, які відрізняються від зазначених у таблиці.


Замовити виготовлення ваз Ви можете, зв'язавшись з нами за допомогою електронної пошти - steps@dcb.com.ua

Також Ви можете передзвонити згідно наведеного телефону і задати питання, які вас цікавлять:

Контакти:

Тел.: +38(0626) 66-88-55
Факс: +38(0626) 66-88-66