виробництво
керамічних мас

Для різних галузей керамічної
промисловості

Завод з виробництва керамічних мас

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Керамічні Маси Донбасу» – сучасне, високотехнологічне підприємство, що динамічно розвивається, організоване 2003 року як міжнародний проект, який 2005 року реалізувало українське підприємство спільно з європейськими лідерами в галузі виробництва кераміки.

детальніше
Готова продукція

продукція

Кінцева продукція – керамічні маси – складна і точно збалансована по складу та властивостям композиція із природніх мінералів (глина, каолін, пісок, шпат, пегматит і т. д.) призначена для використання у керамічній промисловості як основна складова таких виробів як порцеляновий та фаянсовий столовий і декоративний посуд, електроізоляційні вироби, сувенірна продукція, будівельна та технічна кераміка.

детальніше

БАЧЕННЯ

Успішна, інноваційна компанія, яка динамічно розвивається в керамічному сегменті ринку завдяки застосуванню новітніх підходів і технологій, із дотриманням стандартів безпечної праці й високих екологічних вимог.

МІСІЯ

Розвиток компанії та забезпечення якісного зростання бізнесу споживачів продукції за допомогою об'єднання творчого потенціалу працівників та останніх досягнень у галузі кераміки. До успіху – через стабільно високу якість та інновації!

виробництво

Виробничий процес ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» дозволяє мати досить великий діапазон сумішей для різних галузей керамічної промисловості і виробництва вогнетривів.

Відмінною особливістю заводу є технологія роздільного помелу компонентів, висока точність дозування та ефективне змішування. Ця технологія дозволяє виготовляти будь-яку масу відповідно до вимог замовника від самої простої до вишуканої по складу та властивостям порцелянової.

детальніше

ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНО СЕРТИФІКАТАМИ


Система управління якістю продукції сертифікована за міжнародними стандартами серії ISO 9001 діє до: 2015 одним і найбільш авторитетних світових органів сертифікації BVQI (Bureau Veritas Quality International).

Навколищне середовище

При плануванні та будівництві заводу особлива увага приділялася елементам захисту навколишнього середовища. Завод забезпечений подвійною системою очищення повітря від пилу, що дозволило звести викиди в атмосферу до мінімального рівня.

Технічна вода працює в замкнутому контурі і викиди в водойми відсутні. Побудовано очисні споруди для побутової каналізації та зливових вод.

детальніше

Події

Остання подія

13 років роботі

В июльскую пятницу 13-го 2018 года, 13 лет своей плодотворной работы отметили ООО "Керамічні маси Донбасу", а также ЧАО "Зевс Керамика" в колоритном одесском стиле!
Більше подій