Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Керамічні Маси Донбасу» – сучасне, високотехнологічне підприємство, що динамічно розвивається, організоване 2003 року як міжнародний проект, який 2005 року реалізувало українське підприємство спільно з європейськими лідерами в галузі виробництва кераміки.

Виробничі потужності компанії розташовані в регіоні, який здавна відомий найбагатшими покладами природних ресурсів для виробництва кераміки – білими вогнетривкими глинами, пегматитами, сієнітами, первинними та вторинними каолінами, високосортними кварцовими пісками, доломітами.

Виробництво

На заводі виготовляють керамічні маси різні за складом та застосуванням:
— порошки для шлікерного лиття та напівсухого пресування,
— пластичні маси для ручного та машинного формування,
— гранульовані порошки для ізостатичного пресування,
— пудри тонкомолотих глин та каолінів, сухі суміші.

Відмінною особливістю заводу є:

Така технологія дозволяє виготовляти будь-яку масу на замовлення споживачів: від найпростішої одно- та двокомпонентної до ювелірної за складом і властивостями – порцелянової.

Продукція

Кінцева продукція – керамічні маси – складна і точно збалансована за вмістом і властивостями композиція з природних мінералів (глина, каолін, пісок, шпат, пегматит тощо), призначена для використання в керамічній промисловості як основний складник порцелянового та фаянсового столового й декоративного посуду, електроізоляційних виробів, сувенірної продукції, будівельної та технічної кераміки, вогнетривів.

контроль якості

Виробництво керамічних мас здійснюється у відповідних умовах під контролем професіонально підготовленого висококваліфікованого персоналу.

Високий рівень контролю на всіх технологічних переділах, використання високосортної сировини, точність дозування й ефективне змішування дозволяють досягати високої якості та стабільності продукту. Розробку рецептів, технологічних інструкцій для споживачів, а також технічну підтримку своєчасно здійснюють кваліфіковані фахівці підприємства.

Для забезпечення замовників лише високоякісною продукцією на підприємстві здійснюється ретельний контроль як якості готових мас, так і якості вхідної сировини та додаткових матеріалів, дотримання вимог технологічних процесів.

Система управління якістю продукції сертифікована за міжнародними стандартами серії ISO 9001:2015 одним із найбільш авторитетних світових органів сертифікації BVQI (Bureau Veritas Quality International).

Аналогу подібного заводу та більшості видів продукції на сьогодні немає не лише в Україні, а й у Східній Європі. У сучасних умовах підвищених вимог до ведення бізнесу все більше і більше європейських виробників кераміки довіряють свою масозаготівку професіоналам, визнаючи перевагу придбання збалансованої композиції тонкомелених сировинних компонентів – напівфабрикату в одного виробника, таким чином, звільняючи власний час та енергію для концентрації на інших аспектах бізнесу.

ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» тісно співпрацює зі своїми замовниками, розробляючи оптимальні рішення щодо використання сировинних сумішей, пропонуючи широкий асортимент продуктів і надаючи своєчасну технічну підтримку.

заходи

Підприємство – засновник і головний організатор проведення регулярної міжнародної науково-технічної конференції «Світ кераміки без кордонів», яка об'єднує кераміків із країн колишнього СНД, світових постачальників сировини, матеріалів, обладнання й технологій; створює стимули для розвитку галузі, передаючи досвід і знання світових лідерів керамічного виробництва, відкриваючи нові можливості для українських кераміків.

ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» також організовує й проводить Симпозіум художників-керамістів «Україна Соборна» – творчий проект, який щоразу підтверджує, що мистецтво не знає кордонів і поділів.

Події

Остання подія

13 років роботі

В июльскую пятницу 13-го 2018 года, 13 лет своей плодотворной работы отметили ООО "Керамічні маси Донбасу", а также ЧАО "Зевс Керамика" в колоритном одесском стиле!
Більше подій