СХОДИ

Сходи та плінтуси з керамічного граніту виробляються за новітньою технологією, розробленою італійськими інженерами і дизайнерами.

Виробництво наших сходинок відрізняється:

- СУЧАCНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ ТА ВИСОКОЮ ЯКІСТЮ

Використання сучасних технологій і матеріалів забезпечують високу якість виробів, що дозволяє скласти гідну конкуренцію cходинкам із штучних і натуральних матеріалів. Різноманітність фактури і кольору задовільнять фантазії найвибагливішого замовника.

- Будь-якими варіаціями форматів і товщини сходин

Сходи виготовляються з керамограніта товщиною від 10 до 20 мм. Розміри сходинок обмежуються виключно вихідними розмірами плитки. Стандартна ширина сходини 300-345 мм, стандартна довжина сходини - 150, 300, 600, 900 мм.

- ВИКОРИСТАННЯМ ІННОВАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Завдяки особливо міцному комбінованому інноваційному композиту забезпечуються високі експлуатаційні властивості виробу при його використанні в будь-яких умовах, включаючи і екстремальні погодні умови.

ПЛІНТУСИ

Плінтуси з керамічного граніту - найважливіший елемент, який завершує процесс оформлення підлоги, що є важливою деталлю майбутнього інтер'єру. Плінтус стане гармонійним і раціональним доповненням будь-якої колекції підлогових плиток. Широкий асортимент, високі експлуатаційні та естетичні якості забезпечуються високою точністю і якістю виконання і, безумовно, високими характеристиками міцності керамічного граніту.

Плінтуси виготовляються шляхом різання плитки з керамічного граніту з подальшим заокругленням і поліруванням верхньої грані. За бажанням замовника здійснюється декорування обробленої грані високоміцним світлостійким покриттям.

Переваги керамічних плінтусів:
- Великий вибір кольорів і фактур
- Висока міцність, довговічність
- Стійкість до вологи, забруднень, впливу кислот і лугів в т. ч. побутової хімії
- Простота догляду
- Атмосферна стійкість, стійкість до вицвітання
- Гармонійне поєднання з будь-яким інтер'єром та екстер'єром


Виробництво cходинок і плінтусів здійснюється на високоточному обладнанні і за технологіями провідних італійських компаній. Завдяки новим технологіям і високій кваліфікації персоналу надміцна плитка з керамічного граніту перетворюється на ідеальну сходинку або плінтус, виконані з філігранною точністю.

Продукція виготовляється в контрольованих умовах, встановлених Системою Менеджменту Якості, що функціонує відповідно до вимог ISO 9001: 2015 і сертифікованої BV Certification.

ПІДБІР ТА МОНТАЖ СХОДИНИ

Для вулиці краще вибирати ступені з шорсткою поверхнею - вони не слизькі і не стануть причиною травми в осінньо-зимовий період. Для маршових сходів застосовують прямі плити керамограніта, для гвинтових - трапецієподібні моделі ступенів. Трапецієподібні плити виготовляються під замовлення. Для приміщень і вдома з невисокою прохідністю підійде естетичний глазурований керамограніт. Сходи в будівлях з інтенсивним рухом (магазин, офіс і т.д.) бажано облицювати неглазуровані, полірованим або матовим керамогранітом. Таке покриття прослужить не один десяток років.

Основні правила підбору та монтажу сходин

  • Основа для сходів повинна бути міцною і рівною, очищеною від бруду, пилу, вапна, жиру, залишків малярських покриттів, іржі.
  • Поверхня сходів обробляється проникаючою ґрунтовкою
  • Усі нерівності закладаються вирівнюючими розчинами або шпаклювальними сумішами і покриваються ще раз ґрунтом
  • Підставою для укладання сходів і плитки можуть бути всі загальноприйняті в будівництві поверхні: бетон, залізобетон, метал, старі поверхні і т.д .. Поверхня сходів обробляється проникаючою ґрунтовкою.
  • Плити проступів розкладаються на сходини, орієнтуючись на центр. Плита повинна розташовуватися симетрично
  • Для укладки ступеней из керамического гранита используется эластичный или суперэластичный клей в соответствии с условиями эксплуатации и рекомендациями изготовителей. Не допускается наличие пространств без клея
  • Якщо карниз проступу має порожнину - він заповнюється клейовою речовиною. Залишені порожнечі можуть привести до розтріскування плитки.
  • Шви заповнюються розчином для затирання.

ХАРАКТЕРИСТИКИ, ВИДИ І РОЗМІРИ ВИРОБІВ

За погодженням із Замовником дозволяється виготовляти сходини з розмірами, які відрізняються від зазначених у таблиці.

ВАРІАЦІЇ

Різні структури, кольорові рішення та формати дозволяють реалізувати будь-які Ваші проекти. За погодженням із Замовником дозволяється виготовляти сходини з розмірами, які відрізняються від зазначених у таблиці.

Замовити виготовлення сходин і плінтусів Ви можете, зв'язавшись з нами за допомогою електронної пошти: steps@dcb.com.ua
Також Ви можете передзвонити згідно наведеного телефону і задати питання, які вас цікавлять: Тел./Tel.: +38(0626) 66-88-55