СХОДИ

Сходи та плінтуси з керамічного граніту виробляються за новітньою технологією, розробленою італійськими інженерами і дизайнерами.

Виробництво наших сходинок відрізняється:

- СУЧАCНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ ТА ВИСОКОЮ ЯКІСТЮ

Використання сучасних технологій і матеріалів забезпечують високу якість виробів, що дозволяє скласти гідну конкуренцію cходинкам із штучних і натуральних матеріалів. Різноманітність фактури і кольору задовільнять фантазії найвибагливішого замовника.

- Будь-якими варіаціями форматів і товщини сходин

Сходи виготовляються з керамограніта товщиною від 10 до 20 мм. Розміри сходинок обмежуються виключно вихідними розмірами плитки. Стандартна ширина сходини 300-345 мм, стандартна довжина сходини - 150, 300, 600, 900 мм.

- ВИКОРИСТАННЯМ ІННОВАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Завдяки особливо міцному комбінованому інноваційному композиту забезпечуються високі експлуатаційні властивості виробу при його використанні в будь-яких умовах, включаючи і екстремальні погодні умови.

ПЛІНТУСИ

Плінтуси з керамічного граніту - найважливіший елемент, який завершує процесс оформлення підлоги, що є важливою деталлю майбутнього інтер'єру. Плінтус стане гармонійним і раціональним доповненням будь-якої колекції підлогових плиток. Широкий асортимент, високі експлуатаційні та естетичні якості забезпечуються високою точністю і якістю виконання і, безумовно, високими характеристиками міцності керамічного граніту.

Плінтуси виготовляються шляхом різання плитки з керамічного граніту з подальшим заокругленням і поліруванням верхньої грані. За бажанням замовника здійснюється декорування обробленої грані високоміцним світлостійким покриттям.

Переваги керамічних плінтусів:
- Великий вибір кольорів і фактур
- Висока міцність, довговічність
- Стійкість до вологи, забруднень, впливу кислот і лугів в т. ч. побутової хімії
- Простота догляду
- Атмосферна стійкість, стійкість до вицвітання
- Гармонійне поєднання з будь-яким інтер'єром та екстер'єром


Виробництво cходинок і плінтусів здійснюється на високоточному обладнанні і за технологіями провідних італійських компаній. Завдяки новим технологіям і високій кваліфікації персоналу надміцна плитка з керамічного граніту перетворюється на ідеальну сходинку або плінтус, виконані з філігранною точністю.

Продукція виготовляється в контрольованих умовах, встановлених Системою Менеджменту Якості, що функціонує відповідно до вимог ISO 9001: 2015 і сертифікованої BV Certification.

ПІДБІР ТА МОНТАЖ СХОДИНИ

For the streets it is better to choose steps with a rough surface - they are not slippery and will not cause injury in the autumn-winter period. Straight slabs of ceramic granite are used for stairway, trapezoidal staircases are used for screw stairs. Trapezoidal plates are make to order. For premises and houses with low trafficability are suitable an aesthetic glazed ceramic granite. Stairs in buildings with intensive traffic (shop, office, etc.) are desirable to be faced with an unglazed, polished or mat ceramic granite. Such a coating will last for several decades.

Основні правила підбору та монтажу сходин

  • Основа для сходів повинна бути міцною і рівною, очищеною від бруду, пилу, вапна, жиру, залишків малярських покриттів, іржі.
  • Поверхня сходів обробляється проникаючою ґрунтовкою
  • Усі нерівності закладаються вирівнюючими розчинами або шпаклювальними сумішами і покриваються ще раз ґрунтом
  • Підставою для укладання сходів і плитки можуть бути всі загальноприйняті в будівництві поверхні: бетон, залізобетон, метал, старі поверхні і т.д .. Поверхня сходів обробляється проникаючою ґрунтовкою.
  • Плити проступів розкладаються на сходини, орієнтуючись на центр. Плита повинна розташовуватися симетрично
  • Для укладки ступеней из керамического гранита используется эластичный или суперэластичный клей в соответствии с условиями эксплуатации и рекомендациями изготовителей. Не допускается наличие пространств без клея
  • Якщо карниз проступу має порожнину - він заповнюється клейовою речовиною. Залишені порожнечі можуть привести до розтріскування плитки.
  • Шви заповнюються розчином для затирання.

ХАРАКТЕРИСТИКИ, ВИДИ І РОЗМІРИ ВИРОБІВ

За погодженням із Замовником дозволяється виготовляти сходини з розмірами, які відрізняються від зазначених у таблиці.

ВАРІАЦІЇ

Різні структури, кольорові рішення та формати дозволяють реалізувати будь-які Ваші проекти. За погодженням із Замовником дозволяється виготовляти сходини з розмірами, які відрізняються від зазначених у таблиці.

Замовити виготовлення сходин і плінтусів Ви можете, зв'язавшись з нами за допомогою електронної пошти: steps@dcb.com.ua
Також Ви можете передзвонити згідно наведеного телефону і задати питання, які вас цікавлять: Тел./Tel.: +38(0626) 66-88-55