• Головна
  • події
  • Історико-культурологічний фестиваль «Серце Великої Скіфії»

Історико-культурологічний фестиваль «Серце Великої Скіфії»

ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» посприяло проведенню історико-культурологічного фестивалю «Серце Великої Скіфії» (у межах якого відбувся другий всеукраїнський керамічний симпозіум вогненної скульптури «Скіфія. Скіф та Я» і вперше був проведений дитячий керамічний симпозіум «Нащадки скіфів»).

Для популяризації скіфської культурної спадщини України з 21 до 28 червня в Нікополі відбувся другий керамічний симпозіум вогненної скульптури «Скіфія. Скіф та Я». У ньому взяли участь скульптори з Нікополя, Ужгорода, Львова, Києва й Слов'янська.

Історико-культурологічний фестиваль «Серце Великої Скіфії»

Спеціально для симпозіуму за Нікопольським краєзнавчим музеєм був створений скульптурний парк, де протягом тижня тривала робота. Цілодобово гості й жителі міста могли прийти й подивитися на процес. Усього було витрачено близько 4-х тон маси й виготовлено 16 скульптур.

Уперше одночасно з дорослим відбувався й дитячий симпозіум. У ньому взяли участь діти скульпторів та учні нікопольських шкіл. Вони виготовили дві скульптури й скіфське панно із 700 плиток. Упродовж симпозіуму щодня діти давали майстер-класи роботи з глиною відвідувачам скульптурного табору.

28 червня, у День Конституції, на Європейській площі відбувся феєричний випал скульптур. Атмосфера була магічна, видовище – вражаюче.