12 років успіху та стабільності

Історично Слов'янський реґіон став центром кераміки понад 300 років тому. Промислове виробництво порцеляни сформувалося наприкінці ХІХ століття завдяки промисловцям М. С. Кузнецову, І. І. Дзевульcкому та Й. В. Лянге.

У 1892 році Товариство М. С. Кузнецова побудувало фабрику в місті Слов'янську.

Для розвитку керамічного виробництва в реґіоні, просування нових технологій і методів роботи 2003 року було створено підприємство ЗАТ «Керамічні Маси Донбасу».

Завод із виробництва керамічних мас побудований і запущений в експлуатацію 2005 року. Під час проектування технології було застосовано багатий досвід європейських виробників кераміки й реалізовано найсучасніші підходи та ідеї того часу.

У березні 2003 року було розпочато роботи з відведення землі, геологорозвідки території, будівництва системи водозниження (територія була заболочена), одночасно – з проектування заводу. Отже, будівництво розпочали до весни 2004 року.

Отже, будівництво розпочали до весни 2004 року.

Проект будівельної частини споруди розробили італійська компанія й український проектувальник, технологію – німецькі й італійські фахівці спільно з командою проекту.

Під головний виробничий корпус було забито 644 палі, розпочаті бетонні роботи.

У період з кінця 2004 року до першої половини 2005 року було здійснено монтаж будівлі головного виробничого корпусу одночасно з монтажем устаткування, побудовано зовнішні комунікації та облаштовано територію, розроблено й упроваджено унікальну систему управління виробничими процесами.

Паралельно тривала робота з розробок технології, рецептів, системи управління.

На сьогодні ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» – лідер у сегменті виробництва готових керамічних мас на українському ринку і в Східній Європі. Компанія розробляє й виготовляє керамічні маси та суміші з урахуванням особливостей виробничого процесу, а також вимог кожного замовника.

Як флагман галузі підприємство, крім виробництва напівфабрикатів, розробляє технології та надає професійну технічну й технологічну підтримку керамікам.

Як флагман галузі підприємство, крім напівфабрикатів, розробляє і передає керамікам технології, надає технічну й технологічну підтримку.

Уже 12 років ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» є ініціатором прогресу керамічної галузі у своєму реґіоні й загалом у цьому напрямі, а також прихильником інновацій та підприємством, яке активно їх упроваджує й застосовує. У керамічній галузі задіяно не менше третини працездатного населення, що є безпосереднім стимулом для розвитку потенціалу трудових ресурсів, чим постійно опікується ТОВ «Керамічні Маси Донбасу», надаючи робочі місця молодим фахівцям й беручи пряму участь у їх становленні як професіоналів.